ROK PAŃSKI 2021

UWAGA!

>> 6 sierpnia, w pierwszy piątek miesiąca, spowiedź o g.16:30, a o 17:00 Msza Św. z nabożeństwem.

>> W okresie wakacji kancelaria czynna tylko w godzinach 8:30 - 9:30. W sprawach bardzo pilnych, wcześniej trzeba uzgodnić telefonicznie.

>> W czasie wakacyjnym pamiętajmy o chrześcijańskich obowiązkach. Prosimy też, aby szanować świątynie jako miejsca święte. Strój nie może być zbyt swobodny nawet podczas letnich upałów.

ŚWIATŁO SŁOWA BOŻEGO ...................... na XVIII Niedzielę Zwykłą

-> "To jest chleb, który daje wam Pan na pokarm."
->
 "...trzeba... odnawiać się duchem... i przyoblec człowieka nowego, stworzonego na obraz Boga...."

-> "Ja jestem chlebem życia. Kto do Mnie przychodzi nie będzie łaknął..."

Jesteśmy powołani do doskonałości i pełni życia. Choć czasem wydaje się nam, że sami możemy sobie to zapewnić, to spotka nas rozczarowanie. Bo zawsze będzie w nas głód czegoś większego. To Chrystus jest Tym, Który zaspokaja wszystkie nasze pragnienia. I karmi nas... Kto głodny niech przyjdzie...