1. Kalendarz Liturgiczny: poniedziałek – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dz; środa – Wspomnienie św. Jana z Dukli, P; sobota – Święto św. Benedykta, Opata.

2. Przypominamy, że w Grębieniu w pierwsze trzy niedziele lipca (5, 12 i 19), Msze Św. będą o godz. 10:00. Potem w następne przez okres wakacji Msze Św. w Grębieniu będą o godz. 8:30..

3. Od poniedziałku Msze Św. w tygodniu będą tylko o godz. 7:30. W czasie wakacyjnym kancelaria czynna tylko w godz. 8:30 – 9:30. W wyjątkowych wypadkach i sprawach pilnych, na godziny popołudniowe prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umówienie się.

4. Bardzo serdeczne podziękowania tym, którzy w miniony wtorek pracowali przy koszeniu trawy na terenie wokół kościoła. Niech Dobry Bóg wynagrodzi poświęcenie na rzecz dobra wspólnego.

Rozważanie na Anioł Pański
z 28 czerwca A.D.2020