1. Kalendarz Liturgiczny: wtorek – Wspomnienie Św. Męczenników Andrzeja Dung Lac,, Prezbitera i Towarzyszy; środa – w naszej parafii Uroczystość św. Katarzyny Aleksandryjskiej , D i M.

W przyszłą niedzielę przypada już I Niedziela Adwentu.

2. We wtorek o godz. 18:30 młodzież i świadkowie bierzmowania przystąpią do spowiedzi. Obecność tych osób jest obowiązkowa.

3. W środę w naszej parafii przeżywamy uroczystość odpustową. Msze Św. będą o godz. 8:30, 11:30 i o godz. 17:00 Mszę Św. odprawi i udzieli bierzmowania grupie młodzieży Ks. Bp Andrzej Przybylski.

Zapraszamy wszystkich do modlitwy w tym dniu, który ze względu na ograniczenia sanitarne będzie bez uroczystej procesji. Pamiętajmy o ograniczeniu ilości osób w kościele, zwłaszcza na Mszy Św. popołudniowej, bo do bierzmowania przystępuje ponad pięćdziesięcioosobowa grupa.

4. Można już nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Cena jednej świecy to 7 zł. Dochód będzie przekazany do Caritas na pomoc dzieciom z biednych rodzin.

5. W przyszłą niedzielę będzie wystawiony karton, do którego będzie można składać dary dla bezdomnych. Głównie chodzi o zbiórkę drobnej odzieży zimowej – czapek, szalików i skarpet, oraz chemii gospodarczej. Te artykuły będą przekazane Caritas dla bezdomnych.

z 18 listopada A.D.2020
Uroczystość Chrystusa Króla
22 listopada A.D. 2020
XXXIV Tydzień Zwykły