1. Kalendarz Liturgiczny: poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – święto patronalne w naszej parafii odpust; sobota – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

2. W najbliższy czwartek przypada zakończenie dawnej oktawy Bożego Ciała. Msza Św. z poświęceniem wianków i specjalnym błogosławieństwem dzieci o godz. 17:00.

3. W piątek przypada nasz parafialny odpust. W tę uroczystość Serca Pana Jezusa Msze Św. będą o godz. 8:30 i 11:30 suma odpustowa. Zapraszamy wszystkich na sumę odpustową. Prosimy straże pożarne, KGW i asystę procesyjną. W dniu tym nie obowiązuje nas post.

Katecheza Ojca Świętego
Franciszka
z 19 czerwca b.r.
XII Niedziela Zwykła