1. Kalendarz Liturgiczny: poniedziałek – Wspomnienie św. Wacława, M; wtorek – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; środa – Wspomnienie Hieronima, P i DraK; czwartek – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dz i DraK; piątek – Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

2. Dziś po sumie spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych.

3. W czwartek rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. To bardzo skuteczna forma modlitwy polecana przez samą MB. Odmawiajmy różaniec na nabożeństwach i w naszych rodzinach. Od czwartku nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie: w dni powszednie o godz. 16:30, a w niedziele po sumie.

4. W piątek możliwość spowiedzi podczas nabożeństwa o godz. 16:30. Potem Msza Św. o Sercu Pana Jezusa.

5. W sobotę po Mszy Św. popołudniowej będzie spotkanie kandydatów do bierzmowania od klasy VI do VIII włącznie.

6. Prośba w imieniu naszego seminarium o wsparcie darami płodów rolnych. Prosimy o zorganizowanie zbiórki na wioskach i dostarczenie darów na plebanię w dniu 5 października.

z 23 września A.D.2020
XXVI Niedziela Zwykła)
27 września A.D. 2020
XXVI Tydzień Zwykły