1. Dzisiejsza niedziela nazywana jest Niedzielą Dobrego Pasterza i rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania w Kościele. Pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach. W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek – Uroczystość św. Wojciecha, Bpa i M, Głównego Patrona Polski; w czwartek – Święto św. Marka Ewangelisty.

2. Dzisiaj po sumie będzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII. Obecność wszystkich obowiązkowa.

3. Uwaga uczniowie klasy III! W tym tygodniu próby do uroczystości I Komunii będą we wtorek o godz. 17:00, i w sobotę o godz. 10:30. Obecność wszystkich obowiązkowa.

4. W najbliższą sobotę bardzo prosimy wszystkich chętnych do porządkowania terenu kościoła przed nawiedzeniem kopii obrazu Matki Bożej. Chodzi o wygrabienie, koszenie trawy i porządkowanie terenu przy kościele i plebanii. Zapraszamy z własnym sprzętem: kosiarkami, podkaszarkami, grabiami itp. Początek pracy o godz. 9:00. Prosimy rodziców dzieci komunijnych, młodzieżówki OSP i wszystkich chcących ofiarować swoją pracę na rzecz parafii.

5. W przyszłą niedzielę – 28 kwietnia, po Mszach Św. przed naszym kościołem będzie możliwość zakupienia materiałów dekoracyjnych na czas nawiedzenia obrazu MB w naszej parafii. Zadbajmy aby nasze domy i obejścia były uroczyście udekorowane na dzień 7 maja.

Także w przyszłą niedzielę po sumie będzie spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.