W KOŚCIELE NA ŻYWO
Kliknij i zobacz widok z kamery na żywo.
SZYBKI KONTAKT

TELEFONY:

proboszcz: 43 886 56 17

wikariusz: 43 886 56 16

E-MAIL:

proboszcz@parafiadzietrzniki.pl
wikariusz@parafiadzietrzniki.pl

Informacje

Zdjęcia umieszczone na stronie głównej, pochodzą z autorskiej strony Tomasza Gajka
i są tu publikowane za jego zgodą.
Autorzy innych zdjęć:
Jolanta Pęcherz, Waldemar Raducki, Paweł Miarka.

1. Kalendarz Liturgiczny: wtorek – Wspomnienie św. Wincentego A Paulo, P; środa – Wspomnienie św. Wacława, M; czwartek – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; piątek – Wspomnienie św. Hieronima, P i DraK; sobota – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, D i DraK.

 

2. Dziś po sumie rozpoczniemy adorację Najświętszego Sakramentu w ramach doby eucharystycznej. Program adoracji wywieszony jest w gablocie i podany na stronie parafii. Zachęcamy, zapraszamy i prosimy aby znaleźć czas na spotkanie z Panem Jezusem podczas adoracji, która potrwa do godz. 7:30 w poniedziałek. Dziś o godz. 15:00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia do wspólnej modlitwy.

 

3. W najbliższą sobotę, 1 października rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do tej pięknej i skutecznej modlitwy na nabożeństwach i w rodzinach lub indywidualnie. Nabożeństwa w naszym kościele będą odprawiane codziennie, w dni powszednie o godz. 16:30, a w niedziele po sumie.

 

4. Bardzo serdecznie prosimy, aby na poszczególnych wioskach zorganizować zbiórkę darów na seminarium i dostarczyć na plebanię w dniu 3 października (poniedziałek). We wtorek, 4 października dary zostaną odebrane do seminarium.

LITURGIA
CZYTELNIA
Homilia
Ojca Świętego Franciszka
z 28 lipca b.r.
MSZE ŚW. i NABOŻEŃSTWA
OGŁOSZENIA
XXVI Niedziela Zwykła
25 września A.D. 2022
INTENCJE MSZALNE
XXVI Tydzień Zwykły
(26.IX. - 2.X. A.D.202)
Msza Św. zbiorowa
1 października
WIADOMOŚCI GOSPODARCZE
Prace w parafii...
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 96
W tym miesiącu: 4413
Wszystkich: 4805