1. Kalendarz Liturgiczny: poniedziałek – Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, Z; piątek – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, Z.

2. Zapraszamy do modlitwy na nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. Dzisiaj po sumie spotkanie kandydatów do bierzmowania z najmłodszej grupy – uczniowie kl. VI.

4. W najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły na Mszę Św. o godz. 11:00. Możliwość spowiedzi od poniedziałku o godz. 17:00.

5. W sobotę o godz. 17:00 będzie Msza Św. zbiorowa za zmarłych. Na godz. 21:00 zapraszamy do kościoła na wspólną modlitwę Apelu Jasnogórskiego.

6. W przyszłą niedzielę po sumie będzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania ze starszej grupy – klas VII i VIII.

z 12 czerwca b.r.
XI Niedziela Zwykła
16 czerwca A.D. 2024
XI Tydzień Zwykły