1. Kalendarz Liturgiczny: środa – Wspomnienie św. Ambrożego, Bpa i DraK; czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

2. Przypominamy o trwaniu adwentowego czasu czuwania. Zapraszamy w tym czasie do modlitwy zwłaszcza na Roraty o godz. 16:30. Zachęcamy także do korzystania z sakramentu spowiedzi świętej.

3. Dzisiaj po sumie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

4. Z uwagi na rozpoczynające się spowiedzi adwentowe w dekanacie, informujemy że załatwienie spraw w godzinach pracy kancelarii może być niemożliwe. W czwartek, z racji uroczystości kancelaria nieczynna.

5. Spowiedź adwentowa w naszej parafii dla wszystkich będzie w poniedziałek 12 grudnia.

6. Można nabywać świece wigilijne Caritas.

Ojca Świętego Franciszka
z 30 listopada b.r.