1. Kalendarz Liturgiczny: poniedziałek – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, Bpa i DraK; wtorek – Święto Nawrócenia św. Pawła Ap; środa -Wspomnienie Św. Bpów Tymoteusza i Tytusa; piątek – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, P i DraK.

2. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. Wciąż pamiętajmy aby Słowo Boże zapisane w Piśmie Świętym było dla nas podstawą i punktem odniesienia w wierze.

3. Dzisiaj po sumie w kościele będzie spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Zapraszamy oboje rodziców.

4. W najbliższą sobotę bardzo prosimy do kościoła na godz. 9:00 osoby chcące pomóc w sprzątaniu dekoracji bożonarodzeniowych.

List Apostolski
III Niedziela Zwykła
23 stycznia A.D. 2022
III Tydzień Zwykły